Talvised jõulusessioonid on alanud! Sel aastal pildistan jõulusessioone taas armsas Tulbi Fotostuudios, kus on võimalik valida 3 erineva dekoreeritud saali vahel. Saalide pildid on leitavad siit.

Samuti on aegu pakkuda River stuudiosse, Classic saali ja A saali.

Nädalavahetuste ajad on hetkeseisuga kõik broneeritud, kuid veel on võimalik kõikidesse saalidesse aegu broneerida tööpäevadel (soovitan võimaluse korral pildistada hommikusel või päevasel ajal). Täpsemate kuupäevade ja kellaaegade suhtes võta julgelt ühendust!

Jõulusessioonide hinnad on järgnevad:
30-minutiline sessioon: 160€ (hind püsikliendile 140€)
60-minutiline sessioon: 210€ (hind püsikliendile: 190€)


Hinnad sisaldavad stuudiorendi tasu. Aja broneerimiseks tuleb ettemaksuna tasuda broneerimistasu (40€). Ettemaks ei kuulu tagastamisele, kuid näiteks haigestumise korral on võimalik aega edasi lükata.

NB: Vastavalt stuudio reeglitele on kliendil õigus muuta oma broneeringu aega tasuta hiljemalt kuni 48 tundi enne pildistamist. Kui broneeringuni on jäänud vähem kui 48 tundi, tuleb tellijal aja muutmiseks tasuda juurde 50% broneeringu summast. Kui fotosessioonini on jäänud vähem kui 24h, tuleb uue aja broneerimiseks tasuda uuesti broneerimitasu 40€.

Püsikliendi hinnad kehtivad kõigile, kes on käinud minu juures pildistamas vähemalt kahel korral.

Kohtumiseni jõulusessioonidel!
Karmen
info@karmenphotography.ee
58220667